Movies
Ratings
91- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
OseamRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5