Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 2.0
This Means WarRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 2.5
Jail BreakersRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5