Movies
Ratings
188
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Unicorn StoreRated ★ 4.0
AmyRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Christopher RobinRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 4.0