Movies
Ratings
143
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 1.0
Frozen IIRated ★ 2.5
John WickRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0