Titles you rated
Woman of DignityRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
The Women's RoomRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 1.5
God's QuizRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 1.0
Dong YiRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5