Titles you rated
The ResidenceRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.0
Crime TriviaRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0- Uchi no SanshimaiRated ★ 3.0
Mew Mew PowerRated ★ 2.5
Natsume's Book of Friends: Sometime on a Snowy DayRated ★ 3.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0