Titles you rated
August RushRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0