Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 3.5