Titles you rated
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 3.5
Hannah Montana: The MovieRated ★ 1.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 2.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 1.0
Mulan IIRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 2.0
17 AgainRated ★ 4.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 2.5
ElfRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5