Movies
Ratings
180
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Love On-AirRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0