Movies
Ratings
298
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
Fifty Shades FreedRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0