Series
Ratings
36
My MisterRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0