Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
The Brothers GrimsbyRated ★ 3.0
Second ActRated ★ 2.0
BrightRated ★ 1.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 1.5
UsRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
Escape RoomRated ★ 1.5
Shazam!Rated ★ 1.0
GlassRated ★ 1.5
The Whole Ten YardsRated ★ 0.5
The Whole Nine YardsRated ★ 1.0
HaywireRated ★ 1.5
Innocent WitnessRated ★ 1.0
Hot Tub Time MachineRated ★ 1.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5