Movies
Ratings
121
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 4.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 4.0
Don't ClickRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5