Titles you rated
Daddy Long LegsRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.5- Unstoppable MarriageRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 1.5- 2 DoorsRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 2.0
Marley & MeRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0