Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 3.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 2.5
ContactRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0