Titles you rated
EntertainerRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Strongest Chil-wooRated ★ 2.0
PresidentRated ★ 1.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 1.5
Paradise RanchRated ★ 1.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.0- The LandRated ★ 4.0
Beyond the CloudsRated ★ 4.0
Neighborhood’s HeroRated ★ 2.0
Romance TownRated ★ 3.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 2.5
Five FingersRated ★ 2.5
I am Your TeacherRated ★ 2.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.5
BloodRated ★ 1.0
Hidden IdentityRated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0