Titles you rated
Adventure TimeRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 0.5