Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.0
The ReaderRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 1.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.0
New TrialRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0