Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5