Movies
Ratings
17
Black SwanRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Four RoomsRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 2.5
Alien³Rated ★ 5.0
AliensRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Death ProofRated ★ 3.5