Series
Ratings
39
Fight For My WayRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0- I Need a FairyRated ★ 0.5
Ruby RingRated ★ 3.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 1.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 0.5
Big ThingRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 1.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0