Movies
Ratings
357
50 First DatesRated ★ 4.5
American Pie Presents: The Book of LoveRated ★ 4.0
TMNTRated ★ 0.5
CatwomanRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The CroodsRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
PiratesRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 0.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0