Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.5
General's SonRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 3.0
American PieRated ★ 3.5
Eight BelowRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 4.5
Fortune SalonRated ★ 2.5
Two CopsRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
Patch AdamsRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0