Titles you rated
The Spy Who Dumped MeRated ★ 0.5
DisobedienceRated ★ 2.5
Who Am IRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Naked WeaponRated ★ 0.5
SicarioRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The CircleRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 1.0
DreddRated ★ 1.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0