Movies
Ratings
492
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 2.5
My Wife Got MarriedRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5