Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5