Titles you rated
Thunder ForceRated ★ 1.5
Project PowerRated ★ 0.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
JokerRated ★ 2.5
ArgoRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5