Movies
Ratings
29
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0