Titles you rated
Tell Me Who I AmRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
Look Both WaysRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.0