Titles you rated
Open CityRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 1.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 1.0
I, RobotRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0