Titles you rated
- 유희왕 1기Rated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Ace of the DiamondRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 4.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- ポケットモンスターRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5