Titles you rated
Man to ManRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
BigRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0