Movies
Ratings
556
JJ+ERated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
HushRated ★ 2.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
AlonersRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 4.0
Faces PlacesRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Attack of the Hollywood Cliches!Rated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.5
Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & GreedRated ★ 3.5