Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.5
Bob Marley: One LoveRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Rocky VRated ★ 2.5
Rocky IVRated ★ 3.0
Rocky IIIRated ★ 3.5