Series
Ratings
239
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- 푸른 파도Rated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5- Gukdaeneun GukdaedaRated ★ 3.0
A Legend Has Risen: GundesligaRated ★ 2.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0- 푸른 파도Rated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 2.5