Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0