Series
Ratings
360
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Dexter: New BloodRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5
Upload Season 3Rated ★ 3.5
UploadRated ★ 3.0
UploadRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0- Miss Night and DayRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Super BandRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5