Movies
Ratings
82
The Hateful EightRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
The NunRated ★ 0.5
The HostRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
GravityRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 2.0