Movies
Ratings
298
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 1.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.0
Dark PhoenixRated ★ 2.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0