Series
Ratings
28- Take Me to Love & MealRated ★ 1.0
The Big CRated ★ 1.0
Community Season 5Rated ★ 1.0
Community Season 4Rated ★ 1.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 1.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.0
YoungerRated ★ 1.0
IRIS 2Rated ★ 1.0- InuYashaRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Nail Shop ParisRated ★ 1.5
His and Her CircumstancesRated ★ 1.5
The Big CRated ★ 1.0
Community Season 3Rated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Community Season 2Rated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0