Titles you rated
86Rated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Lycoris RecoilRated ★ 3.5
Lupin the Third Part IVRated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Beck: Mongolian Chop SquadRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5