Series
Ratings
166
Dr. JinRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 2.5
The Goddess of FireRated ★ 2.5
Feast of the GodsRated ★ 3.0
GhostRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 0.5
HeartstringsRated ★ 0.5
BigRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
My GirlRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 1.0
49 DaysRated ★ 2.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0