Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 0.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Love So DivineRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 2.0
Barefoot GibongRated ★ 2.5
The ContactRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5