Titles you rated
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.5
Frozen FeverRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Map Against the WorldRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
Blank CheckRated ★ 4.5
Odd ThomasRated ★ 3.5
Simon & the OaksRated ★ 3.5
AwakeRated ★ 4.0
Walking on SunshineRated ★ 3.5
Accidental LoveRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0