Titles you rated
Maggie's PlanRated ★ 3.0
Irrational ManRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Little BoxesRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
Notes on a ScandalRated ★ 3.0
The Accidental HusbandRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 3.0
The Riot ClubRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5