Titles you rated
FingersmithRated ★ 3.0
Older SisterRated ★ 3.5- 고우 ~공주들의 전국~Rated ★ 4.0
- Never Let Me GoRated ★ 3.0
Good Luck!!Rated ★ 3.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Dating: What's it like to be in love?Rated ★ 4.0
GochisousanRated ★ 4.0
A Restaurant With Many ProblemsRated ★ 4.0
Beautiful LifeRated ★ 3.5- たったひとつの恋Rated ★ 3.0
First TimeRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5