Movies
Ratings
23
WhiplashRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0