Movies
Ratings
48
The AvengersRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.5
SnowdenRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
A LoveRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Mr. BrooksRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 5.0
Marine BoyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0