Titles you rated
HerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Logan LuckyRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
G-ForceRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.5
Sky HighRated ★ 1.5
Cold EyesRated ★ 2.5